Era-Audit logo

Зараз Українська Змінити на Англійська Змінити на Російська

Про компанію

   Аудиторська компанія «Ера-Аудит» проводить свою діяльність на підставі Свідоцтва Аудиторської палати України про внесення до Реєстру аудиторських фірм України №4033 від 27.09.2007р.

   Фахівці аудиторської компанії «Ера-Аудит» надають аудиторські послуги підприємствам різних форм власності, представництвам відомих іноземних фірм і компаній, суб’єктам підприємницької діяльності.

   Головні принцип роботи компанії

  • Чесність
  • Обєктивність
  • Професійна компетентність та належна ретельність
  • Конфеденційність
  • Професійна поведінка

   Ми прагнемо будувати наші відносини з клієнтами на засадах швидкого та ефективного реагування на їхні проблеми.

   Сьогодні у компанії сконцентровано потужний кадровий потенціал з великим досвідом аналітичної і практичної роботи, що є запорукою високої якості послуг. 

   Команда фахівців постійно підвищує свою кваліфікацію. Володіє знаннями про найсучасніші технології у сфері менеджменту фінансів та обліку. Наші аудитори включені до реєстрів аудиторів Комісії з регулювання ринків фінансових послуг та Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

   Аудиторська Компанія «Ера-Аудит» пропонує повний спектр аудиторських, консалтингових та консультаційних послуг як національного так і міжнародного класу, націлених на розвиток бізнесу клієнта. Як показує практика, вживаний компанією комплексний підхід до обслуговування клієнта — поєднання спільної роботи аудиторів, фінансових аналітиків, бізнес-консультантів та юристів, валютного, корпоративного, банківського, трудового права, податкового законодавства — є оптимальним з погляду результативності роботи, що проводиться нами.

   Наша мета - стати Вашим діловим партнером та допомогти відкрити справжній потенціал Вашої компанії. Сподіваємось, що ми будемо Вам корисні.

З повагою,
генеральний директор ТзОВ «Ера-Аудит»
Наталка Головата

© Era-Audit 2009. Всі права захищено.